Poslední bruslení - 22.3.2024

18/03/2024
B. Němcové

Vážení rodiče,
v pátek 22.3.2024 čeká děti poslední bruslení. Máte zájem se podívat, co se vaše dítě naučilo, chcete si vyzkoušet, jaké je to bruslit pod dohledem trenéra? Toto bruslení bude výjimečné právě proto, že máte možnost jít na led se svým dítětem a užít si tak speciální závěrečnou lekci a společné chvíle.

Děti budou odjíždět v 8:00 od MŠ, příjezd zpět bývá okolo 11. hodiny. Rodiče se musí do Telče dopravit sami. 1. skupina - děti ze Sluníčka začínají bruslit od 9.00 do 9.45 hodin a druhá skupina - děti z Kytičky začíná od 9.45 hodin do 10.30 hodin...
Pokud máte o tuto příležitost zájem, nahlaste to, prosím, učitelkám ve třídě, abychom měli představu kolik lidí bude na ledě s ohledem na bezpečnost. Samozřejmě se můžete přijet pouze podívat z tribuny a podpořit tak své dítě.

Všechny děti na bruslení musí jet tam i zpět autobusem. Děkujeme za pochopení.